%100 Güvenli Ödeme
%10 indirimÜye olan müşterilerimize özel

Dropshipping ve XML Bayilik

Stilinya İç Giyim XML Bayilik

Türkiye'de e-ticaret hacmi de hızla büyümeye başladı. Son zamanlarda e-ticaret sektörüne girmeye çalışan firmalar en çok stoksuz yani dropshipping modeli satış yapmayı tercih ediyorlar. Bunun yanın sıra stoklu satış yapmayı tercih edenler de hızla artmaya başladığını görüyoruz. Bu ihtiyaçların karşılanması için şirketimiz dropshhipng modeline dahil olmuş, tüm müşterilerine stoksuz satış yapma imkanı sağlamıştır.

 

Sizde Stilinya İç Giyim ürünleri satmak ve bayimiz olmak istiyorsanız

Bayilik Başvuru Formunu doldurabilirsiniz

 

Başvuru yaptım, bayiliğim ne zaman onaylanır?

 

Bayiliğinizin onaylanması için öncelikle stilinya.com üzerinden bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Başvuru formunda yer alan isim, soy isim ve mail adresiyle oluşturan hesap aynı olmalı. Başvurunuz sonrası 1 iş günü içerisinde başvurunuza dönüş sağlanır. Yoğunluğa göre bayiliğiniz onaylanması değişkenlik gösterebilir.

 

Satış fiyatlarını nasıl belirleyeceğim?

Bayiliğiniz onaylandıktan sonra oluşturduğunuz üyelik ile giriş yaptığınızda ürünlerin alış fiyatlarını görmeye başlayabilirsiniz. XML içerisinde bayi alış fiyatı ve satış (KDV dahil) fiyatı olmak üzere gönderilmektedir. Dilerseniz alış fiyatı, dilerseniz satış fiyatı üzerinden entegrasyon sırasında otomatik satış fiyatlarınızı belirleyebilirsiniz. Bu fiyatlar satış yaptığınız platformlara göre de değişebilir. Komisyon, kargo gibi maliyetleri göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Sipariş aldım, sonraki süreç nasıl işliyor?

Siparişiniz aldığınız ürünleri müşterilerinize ulaştırmak için stilinya.com üzerinden tekrar bizlere sipariş oluşturmanız gerekmektedir. Bu siparişler pazaryerleri ya da sitenizden aldığınız siparişler şeklinde değişmektedir.

Pazaryerlerinden aldığınız siparişler için:

• İletmiş olduğunuz sipariş fişi tarafından gönderim yapılmaktadır.

• Kargo metodu dropshipping seçilir.

• Açıklama alanına "Pazaryeri adı - Kargo kodu - Müşteri adı soyadı" bilgisi girilir. Bu alan boş kalırsa siparişiniz dikkate alınmaz.

• Ödeme kredi kartı veya havale/EFT yöntemi ile yapılarak sipariş tamamlanır.

Sitenizden aldığınız siparişler için:

• Fatura adresi size, teslimat adresi müşteriye ait olmalı.

• Kargo metodu "Çalışmış olduğunuz kargo firması" seçilir.

• Ödeme kredi kartı veya havale/EFT yöntemi ile yapılarak sipariş tamamlanır.

 

 

Dropshipping (Stoksuz e-ticaret) nedir?

İnternet sitenizden ya da pazaryerleri gibi çeşitli platformlardan satış yapmak istiyorsunuz ama tüm bu ürünleri satın alıp koyacağınız bir deponuz yok, hatta home office çalışıyorsunuz. İşte tam burada dropshipping iş modeli devreye giriyor. Siz, hiçbir şekilde ürünü görmeden, stok maliyetiniz olmadan, sipariş aldığınız ürünleri müşterinize doğrudan sizin adınıza ulaştırıyoruz.

XML ile gönderdiğimiz Markalar,
Leyna
Mitelove
Pamuktenim

Yükleniyor...